Vaizdo konferenciniai sprendimai

Brangiausias turtas – laikas, todėl efektyvus jo panaudojimas yra vienas svarbiausių sėkmingai veikiančios įmonės veiksnių. Kitas svarbus veiksnys yra žmonių tarpusavio bendravimas, kuris nulemia priimamų sprendimų kokybę.

Abu šiuos veiksnius apjungianti mūsų patirtis teigia – naudodami nuotolines vaizdo konferencijas jūs :

1. Efektyvinsite komunikavimo procesą ir greičiau priimsite kokybiškus sprendimus
2. Optimaliau panaudosite turimą laiką ir padidinsite darbo produktyvumą
3. Sumažinsite kasdienes išlaidas kelionėms
4. Padidinsite konkurencinį pranašumą
5. Efektyviau panaudosite geriausių specialistų potencialą
6. Atsisakysite dalies kelionių ir praktiškai mažinsite aplinkos taršą

Vaizdo konferencija – tai technologija įgalinanti abipusį ir sinchroninį vaizdinės ir garsinės informacijos apsikeitimą, įskaitant ir papildomos skaitmeninės informacijos (pvz. dokumentų, prezentacijos ir t.t.) mainus tarp nutolusių konferencijos dalyvių. Ši technologija leidžia dviems ar daugiau žmonių, esančių skirtingose vietose pasinaudojant internetiniu duomenų apsikeitimo tinklu susijungti į vaizdo konferenciją, bei matyti ir girdėti vienas kitą, keistis papildoma informacija ir todėl sukuriama galimybė greičiau priimti kokybiškus sprendimus. Technologija atveria naujas galimybes mokymo įstaigoms per atstumą skaityti paskaitas, vesti ir kuruoti kursus, bendrauti su svečiais, lektoriais, ekspertais, atstovais, imti interviu, rengti susirinkimus, ir t.t. Prekybos įmonės gali lengvai susisiekti su savo partneriais ir tiekėjais esančiais už tūkstančių kilometrų bei neatidėliojant pasišnekėti aptariant verslo klausimus.
Mūsų specialistai mielai padės Jūsų verslui parinkti efektyviausią sprendimo variantą, o darbo patirtis leis sklandžiai ir patikimai įdiegti ir prižiūrėti jūsų sprendimo sistemas.

Susisiekite, pateiksime daugiau informacijos, aptarsime Jūsų poreikius ir pasiūlysime optimalią architektūrą.

© 2023 UAB „EIT sprendimai” ATEA Group

Nuorodos

Susisiekite

DUK

Mūsų komanda