IT infrastruktūra

Viena iš pagrindinių „EIT Sprendimų“ veiklos sričių – IT infrastruktūros produktai ir paslaugos. Šioje srityje mes esame sukaupę didelę patirtį, vykdydami įvairių dydžių projektus Lietuvos įmonėse bei valstybinėse organizacijose. Mūsų darbuotojai gerai išmano visos siūlomos įrangos savybes ir jos praktinį pritaikymą galimiems klientų poreikiams. Daug dėmesio skiriame mūsų darbuotojų kompetencijų ugdymui, produktų ir paslaugų kokybei. Mūsų specialistai yra sertifikuoti pasaulyje žinomų gamintojų: Hewlett Packard, IBM, Lenovo, Microsoft, VmWare, Symantec, Veeam.

„EIT Sprendimai” yra autorizuotas HP techninio aptarnavimo centras, teikiantis aukšto lygio garantinės ir pogarantinės priežiūros paslaugas. Partnerystės statusai ir klientų atsiliepimai yra geriausias mūsų darbų įvertinimas.

Klientams mes siūlome:

  • asmeninius ir nešiojamus kompiuterius bei grafines stotis;
  • vartotojų grupėms skirtas kompiuterines sistemas bei su jų darbu susijusią programinę įrangą;
  • tarnybines stotis ir jų valdymo programinę įrangą;
  • virtualizacijos sprendimus tarnybinėms stotims ir darbo vietoms;
  • duomenų saugyklas ir archyvavimo sistemas bei su jų darbu susijusią programinę įrangą.

Itin daug dėmesio mūsų įmonė skiria ne tik potencialių klientų poreikių analizei ir įrangos pardavimui, bet ir pačio sprendimo diegimui bei praktiniam naudojimui ir palaikymui. Mūsų specialistai, sukaupė nemaža patirtį, atlikdami virtualizacijos sprendimų diegimo ir priežiūros darbus, duomenų archyvavimo, rezervinio kopijavimo sistemų, spausdinimo sistemų projektavimą, diegimą, bei priežiūrą.

Susisiekite, pateiksime daugiau informacijos, aptarsime Jūsų poreikius ir pasiūlysime optimalią architektūrą.

© 2023 UAB „EIT sprendimai” ATEA Group

Nuorodos

Susisiekite

DUK

Mūsų komanda