Duomenų apsaugai ir valdymui vis dažniau pasitelkiamos debesų kompiuterijos paslaugos pagrįstos dirbtiniu intelektu

 

Šiandien verslo bei valstybinės įmonės susiduria su daugybe iššūkių ne tik dėl pasaulį užklupusios pandemijos, bet ir dėl informacijos saugumo bei nuolatinio duomenų kiekio augimo. Spartėjanti skaitmenizacija neišvengiamai didina poreikį plėsti informacinių technologijų pajėgumus ir kuria perėjimo nuo tradicinių IT sprendimų prie intelektualesnių, ar net dirbtiniu intelektu paremtų technologijų įskaitant debesų kompiuterijos tendenciją.

 

UAB „EIT sprendimai“ stebi naujas pasaulines tendencijas bei didėjančius klientų poreikius  debesijos srityje  ir deda visas pastangas užtikrinti teikiamų  debesijos paslaugų aukščiausią kokybę.

Todėl 2021 metų rudenį buvo  įgyvendintas dar vienas įmonės duomenų centro pajėgumų plėtros etapas ir įrengtas naujas dubliuotas duomenų centras, paremtas dirbtinio intelekto sprendimais.

Sprendimas įgyvendintas panaudojus „Hewlett Packard Enterprise“ (HPE) „Nimble“ saugyklų technologijas. Šis unikalus sprendimas išsiskiria savo inovatyvumu ir dirbtinio intelekto įgalinimu.

„Įmonės „EIT Sprendimai“ dviejuose duomenų centruose įrengtas HPE „Nimble“ masyvas kartu su HPE „ProLiant“ tarnybinėmis stotimis ir HPE SN2000 serijos tinklo įrenginiais. Visus šiuos įrenginius apjungia „VMware“ virtuali aplinka, o stebėjimą vykdo unikalus IT priežiūros mechanizmas HPE „InfoSight“, apimantis visas aukščiau paminėtas technologijas.

Dubliuotame duomenų centre įdiegtas inovatyvus duomenų valdymo masyvas HPE „Nimble“ paremtas dirbtiniu intelektu ir jo technologija „InfoSight“, skirta duomenų saugyklos tikrinimui ir priežiūrai. Renkamos ir analizuojamos informacijos kiekis bei mastas yra žymiai didesnis nei analogiškų sprendimų be dirbtinio intelekto.

HPE technologija „InfoSight“ iš anksto pateikia reikiamų veiksmų rekomendacijas galimo gedimo atveju – šiam tikslui naudojamos nuspėjamoji analizė ir intelektualios analitinio duomenų apdorojimo sistemos.

HPE „Nimble“ kartu su HPE „InfoSight“ intelektu yra išskirtinai patikima sistema, kuri neapsiriboja įprastomis saugyklos funkcijomis, bet pateikia įžvalgas apie virtualią infrastruktūrą, kad pagerintų ir optimizuotų programų veikimą.

Ši unikali technologija geba užbėgti už akių bet kokiam gedimui, nuspėti ir užkirsti kelią apie 98% problemų, kol klientai to net nesuvokė. Tokia perspėjimo sistema pašalina dalį problemų ir įgalina greitesnę techninę inžinierių pagalbą. Trikdžiai šalinami ne tik saugykloje, bet ir visuose infrastruktūros komponentuose. Tokie sprendimai labai keičia požiūrį į duomenų centrus ir jų priežiūros paslaugas.

Duomenys – tarsi brangi valiuta, kurios apsauga užtikrina sklandžią ir sėkmingą įmonės veiklą. Globalizacija, kylančios rizikos ir technologijų sektoriaus augimas sukuria vis daugiau priežasčių iš naujo įvertinti savo galimybes, galimas grėsmes ir kviečia prisitaikyti.

© 2023 UAB „EIT sprendimai” ATEA Group

Nuorodos

Susisiekite

DUK

Mūsų komanda