Language:LT|EN
Informacinės sistemos
Infrastruktūros stebėjimo įrankiai
Kompiuterinių darbo vietų valdymas
Debesų kompiuterija verslui
Virtuali darbo vieta (VDI)
Mobilių įrenginių valdymas
Privilegijuotų vartotojų valdymas
Telekomunikacijos
IP staliniai telefonai
Kontaktų centrų sistemos
Multikanalis aptarnavimas
Užklausų iš socialinių tinklų valdymas
Užklausų iš išmaniųjų įrenginių aplikacijų valdymas
Žmogiškųjų išteklių planavimas ir optimizavimas
Pokalbių įrašymo ir kokybės valdymo sistemos
Sauga ir vaizdo stebėjimas
IT infrastruktūra
Biuro įranga
Spausdinimo įrangos ūkio auditas ir valdymas
Specializuota spausdinimo įranga
Vaizdo konferenciniai sprendimai

Privilegijuotų vartotojų valdymas

 Dažnai grėsmė organizacijai dėl galimo duomenų nutekėjimo ar sistemų ne stabilaus darbo kyla iš vidaus t.y organizacijos darbuotojai turintys prieigą prie informacinių sistemų bei IT įrangos potencialiai gali atlikti veiksmus turinčius įtakos organizacijos turimų duomenų saugumui. Ši grėsmė ypač pasireiškia tuomet, kai vartotojas priklauso privilegijuotų vartotojų grupei – IT administratoriai, išorinės organizacijos atstovai teikiantys IT sistemų ar programinės įrangos priežiūros ar diegimo darbus, duomenų analitikai, programuotojai. Nekontroliuojant priveligijuotos prieigos bei įvykus saugumo incidentui sudėtinga nustatyti ivykių seką, pažeidimo mąstą bei pažeistas sistemas ar paliktas saugumo spragas (angl. backdoors), dėl to, kad privilegijuotas vartotojas ne tik gali atlikti neleistinus veiksmus, tačiau ir efektyviai splėpti šių veiksmų faktą. 

 

Xceedium Xsuite privilegijuotų vartotojų valdymo sistema užtikrina galimybę valdyti RDP, SSH, Telnet, Web, VNC ir kitų tipų nuotolinės prieigos sesijas.

 

Pagrindinės sistemos savybės:

  • Vieninga prieigos konsolė - kiekvienas vartotojas prisijungęs prie Xsuite aplinkos gauna individulias prieigos teises suteikiamas pagal vartotojo pareigas ir rolę organizacijoje. Nuotolinė sesija gali būti užmezgama automatiškai maskuojant tikruosius prisijungimo vardus ir slaptažodžius
  • Sesijų įrašymas - nuotolinės sesijos įrašomos ir gali būti peržiūrimos, kaip vaizdo įrašas. Vartotojo veiksmai bei įvedamos komandos žurnalizuojamos užtikrinant lengvą ir efektyvią analizuojamų įvykių paiešką.
  • Komandų blokavimas - dažnai norint atlikti tam tikrus sistemų konfigūravimo veiksmus būtina "root" arba "Administrator" vartotojo prieiga, o šią prieigą suteikus išoriniam paslaugų tiekėjui ar žemesnės kvalifikacijos IT administratoriui rizikuojama, kad dėl neatsargumo arba patirties trūkumo bus pažeistas sistemos stalibumas ar duomenų vientisumas. Šią problemą Xceedium Xsuite sprendžia blokuodama tam tikras komandas ar veiksmus, kurie gali pažeisti sistemą (pvz: reboot, drop, chown...) ir apie tai pranešdama atsakingam sistemos administratoriui, kuris įvertinęs situaciją gali suteikti galimybę vykdyti blokuotą komandą ar veiksmą.
  • Slaptažodžių maskavimas - siekiant aukšto saugumo lygio tikrųjų slaptažodžių administravimą galima perduoti Xsuite sistemai, kuri juos automatiškai generuoja bei laiku pakeičia prieigą suteikdama vartotojams, kurie autentifikuojami per Active directory/LDAP pagal nustatytą prieigos teisių politiką. Ši funkcija leidžia užtikrinti, kad keičiantis įmonės personalui ar žmonių pareigoms nebus pasinaudota kadaise žinotu slaptažodžiu. 

  

 

Susisiekite, pateiksime daugiau informacijos, parodysime veikiančios sistemos demonstraciją ir jos galimybes.

 
Vilnius
J. Rutkausko g. 6,
LT-05132 Vilnius
Tel.: +370 (5) 268 8111
Faks.: +370 (5) 268 8133
El. p. info@eit.lt
Kaunas
Savanorių pr. 178 A,
LT-44150 Kaunas
Tel.: +370 (37) 32 50 00
Faks.: +370 (37) 32 50 05
El. p. kaunas@eit.lt
Klaipėda
Minijos g. 91,
LT-93234 Klaipėda
Tel.: +370 (46) 40 03 33
Faks.: +370 (46) 30 03 33
El. p. klaipeda@eit.lt
Šiauliai
Vilniaus g. 174 A,
LT-76299 Šiauliai
Tel.: +370 (41) 50 06 50
Faks.: +370 (41) 50 06 51
El. p. siauliai@eit.lt
Panevėžys
P. Puzino g. 2,
LT-35171 Panevėžys
Tel.: +370 (45) 50 27 90
Faks.: +370 (45) 50 27 99
El. p. panevezys@eit.lt
Mūsų partneriai:
© 2017 UAB „EIT sprendimai“ J. Rutkausko g. 6, Vilnius, +370 (5) 2688111